Розширте свої маркетингові можливості без залучення додаткових дорогих витрат. З нашою компанією Ви зможете використовувати тільки необхідні досвід та знання.

Однією зі сфер діяльності нашої Компанії є надання послуг у сфері аналізу ринку і маркетингових досліджень. За багаторічний досвід роботи аналітики EVO-CONSULTING підготували безліч досліджень як українського, так і іноземних ринків з широкого спектру напрямків.

У маркетинговому дослідженні ми вивчаємо внутрішній устрій ринку, тенденції його розвитку і обсяги, конкурентів, клієнтів, здійснюємо пошук потенційних партнерів, а також сприяємо і супроводжуємо розвиток взаємовигідного співробітництва.

Реалізація товару на зовнішньому ринку не може бути успішною навіть якщо він якісний і має ряд конкурентних переваг і пропонується за найбільш привабливою ціною.

Наша Компанія здійснює просування товарів і послуг на зарубіжні ринки, забезпечує комунікацію виробників зі своїми потенційними замовниками та споживачами.

Наша Компанія має досвід з пошуку надійних партнерів в Україні для розвитку взаємовигідного співробітництва з іноземними партнерами.

Однією зі специфічних сфер діяльності нашої Компанії є надання послуг з проведення досліджень на поліграфі (детектор брехні).

Наші досвідчені спеціалісти здійснюють:

  • перевірку осіб при прийомі на роботу;
  • планові перевірки персоналу;
  • перевірки, які необхідні під час службових або інших розслідувань.

Про нас:


Наші висококваліфіковані фахівці запропонують Вам бізнес-консультації і нові ідеї розвитку бізнесу, які допоможуть Вам успішно розвиватися.

Наша діяльність спрямована на забезпечення досягнення успіхів у веденні бізнесу:

– ми супроводжуємо реалізацію комплексу бізнес-процесів, надаємо методологічну допомогу у пошуці партнерів та сприяємо розвитку взаємовигідного співробітництва;

– надаємо консалтингові послуги онлайн і в нашому офісі. При будь-яких обставинах ми гарантуємо негайну відповідь на Ваші запити.

Наші основні цілі:

– поліпшити якість продукції і супутніх послуг;

– стати надійним партнером для наших клієнтів.

Что говорят о нас:


Отзыв

ИмяДолжность - Компания

Отзыв

ИмяДолжность - Компания

Отзыв

ИмяДолжность - Компания

0
+
Счастливых клиентов
0
+
Счастливых клиентов
0
+
Счастливых клиентов
0
+
Счастливых клиентов